• Darmowa dostawa

  już od 600,00 zł

 • Kod rabatowy 5% START5

  na pierwsze zakupy

 • Szeroka Gama Produktów

  Ponad 500 produktów

 • Zadzwoń: 733-377-902

  Pon-Pt 8:00 - 16:00

 • Mail: bok@elektromax.pl

  Masz pytania napisz do nas

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tabliczki ostrzegawcze

( ilość produktów: 32 )

Odpowiednie oznaczenie i informowanie o potencjalnych zagrożeniach jest kluczem do zapewnienia bezpieczeństwa. Elektromarket24.pl dostarcza szeroką gamę tabliczek ostrzegawczych i informacyjnych, które spełniają te kryteria.

Tabliczki ostrzegawcze i informacyjne – wszystko, czego potrzebujesz

Tabliczki ostrzegawcze i informacyjne odgrywają kluczową rolę w zachowaniu bezpieczeństwa i porządku w wielu miejscach. W elektromarket24.pl rozumiemy ich istotę i dlatego oferujemy tabliczki, które nie tylko przekazują niezbędne informacje w sposób klarowny, ale także są odporne na różne warunki pogodowe, ścieranie czy blaknięcie. Oferowane przez nas produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości, co zapewnia ich długą żywotność.

Dzięki odpowiednim tabliczkom ostrzegawczym czy informacyjnym, osoby przebywające w danym miejscu mogą szybko i łatwo zrozumieć istniejące zagrożenia, zasady postępowania czy charakterystykę danego urządzenia. W wielu przypadkach takie tabliczki mogą nawet ratować życie, ostrzegając przed niebezpieczeństwami, które nie są od razu widoczne dla oka. Warto więc inwestować w produkty najwyższej jakości, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i zostały zaprojektowane z myślą o ludziach.

Kiedy stosuje się tablice oznaczeniowe?

Tabliczki informacyjne stosuje się je w miejscach, gdzie istnieje potrzeba poinformowania o specyfikacji technicznej, potencjalnych zagrożeniach czy innych ważnych aspektach związanym z Tablice oznaczeniowe stanowią integralną część wielu przestrzeni, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Stosuje się je wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność komunikowania pewnych informacji w sposób trwały i jasny.

Mogą to być miejsca pracy, gdzie tabliczki informują o właściwościach technicznych maszyn, procedurach bezpieczeństwa czy właściwym sposobie korzystania z urządzeń. Są one również nieodzowne w miejscach publicznych, takich jak stacje benzynowe, parki czy budynki użyteczności publicznej, gdzie informują o potencjalnych zagrożeniach, zakazach czy zasadach korzystania z danej przestrzeni.

W wielu branżach takich, jak budownictwo, przemysł czy energetyka, tabliczki oznaczeniowe są nie tylko użyteczne, ale często wymagane przez prawo. Dzięki nim pracownicy oraz odwiedzający mogą być poinformowani o specyficznych zagrożeniach, takich jak wysokie napięcie, substancje chemiczne czy obszary o ograniczonym dostępie. Tabliczki budowlane informacyjne są z kolei nieodzowne na budowach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 30 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-29
Szybko i sprawnie.
2024-03-11
Ok
pixelpixel